<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

В якому стані Tesla Model S після 200 000 км (відео)

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Aug 22, 2019 12:45 PM

Пошук уживаного авто зі США не можна назвати простим заняттям, але дехто справді знаходить у цьому задоволення. Багато українських автомобілістів таким чином планують заощадити на купівлі ТЗ, навіть погоджуючись на ремонт авто після ДТП. Відчайдушний варіант. Але що робити, якщо попадеться цілий екземпляр, який за ціною – як биток зі США?

Велика удача, але до машини, звісно, є питання. Головне — це пробіг. Конкретна Tesla Model S наближається до 200 тис. км. За цей час дещо деградувала 90-кіловатна батарея і з’явилися певні поломки.

Tesla Model S

До електромотора на такому пробігу претензій немає. Але в іншому — це такий самий автомобіль, який складається з великої кількості складних механізмів. Отже, працює далеко не все.

Наприклад, пневмопідвіска вже вийшла з ладу — це чергове нагадування про те, що на ринку уживаних авто варто шукати якомога простіші комплектації автомобілів, не завантажені додатковими опціями. Адже надалі примхливе обладнання обов’язково нагадає про себе потребою у дорогому ремонті.

Karma Revero GT — соперник Tesla Model S за 135 000 долларов
Читайте также 16 Авг 2019, 11:22
Karma Revero GT — соперник Tesla Model S за 135 000 долларов

А стосовно модних фірмових ручок дверей, одна з яких перестала працювати, то хоча б коштує деталь недорого. Також про активну експлуатацію завжди свідчать елементи природного зношення на кшталт рульового колеса, накладок педалей і оббивки крісел.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...