<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Південмаш і Сагіѕ уклали угоду про виробництво електробусів

Юрий Гоголев
Юрий Гоголев
Jul 10, 2020 11:00 AM

Угода між Південмашем і компанією Сагіѕ передбачає укладання договорів на суму 23 млрд гривень, з термінами виробництва електробусів і зарядних станцій до 2023 року, повідомляє пресс-служба підприємства.

Багатопрофільна група Caris вже веде проект із розвитку дорожньої інфраструктури в Україні. «Ми дуже раді продовженню співпраці з Україною. Меморандум формалізує наміри щодо розширення колаборації з українськими державними підприємствами в секторі великого машинобудування”, — говорить Ю Чхоль, голова правління Caris.
Сторони ухвалили програму спільних дій з локалізації виробництва електробусів та зарядних станцій, обміну ліцензійними угодами та технологіями, запланували спільну участь у виставках, обговорили можливості та потенціал експорту електробусів до Європи.
“Південмаш довгий час був недостатньо завантажений і перебував у важкому економічному стані, але зміг повністю зберегти працездатність і ефективність машинобудівного підприємства. Співпраця C Caris дасть змогу не тільки фінансово оздоровити підприємство, а й зберегти науково-технічний потенціал, відродити цивільне велике машинобудування, яке багато років залишалося одним із ключових напрямків діяльності заводу”, — говорить генеральний директор Південмашу Сергій Войт.
“Космічне агентство зараз зосереджене на максимальному розширенні міжнародного співробітництва та залученні інвестицій в галузь. Це допоможе нам швидше реформувати українські держпідприємства, які необхідно зберегти”, — наголосив голова Державного космічного агентства Володимир Усов.
Південнокорейська корпорація Caris має підприємства, розташовані в багатьох країнах світу, будівельні, логістичні компанії, виробництво інноваційних матеріалів і компонентів для дорожнього будівництва та безпеки руху, а також R&D центр, який володіє запатентованим інноваційними технологіями виробництва полімерних і надтвердих матеріалів, що застосовуються в теплоенергетиці, промисловій електроніці та машинобудуванні.

Юрий Гоголев
Автор
Юрий Гоголев
Редактор
Завантаження...