Іван Пеклін - п'ятикратний Чемпіон України з картингу (інтерв’ю)

Autocentre null
Autocentre
Dec 8, 2020 07:33 PM
1997

5-ти кратний Чемпіон України з картингу, перший українець, який здобув перемогу у Формульних серіях на відомій трасі Маньї-Кур у Франції, надав інтерв’ю для українських ЗМІ.

  1. Як пройшов для тебе гоночний сезон 2020 року?

У цьому сезоні я виступав у французькій Формулі 4. Сезон складався з 7 етапів, 3 гонки на кожному. Я здобув 2 подіуми і перемогу. А також отримав досвід пілотування на різноманітних трасах, що допоможе мені у наступній категорії.

  2. Чому новому навчився в поточному сезоні, який новий спортивний навик напрацював?

Я однозначно спрогресував, як гонщик. Це можна помітити у всіх сферах, навіть поза трасою. Добре, що я був готовий до формули, і мені не бракувало навичок. Але без сумніву, зараз я на іншому рівні, ніж на початку сезону.

  3. Чи зайняла Формула місце картингу в спортивному серці пілота?

Звичайно, ще на перших тестах у листопаді 2018 року.

  4. Спортивний менеджмент в світі Формул – враження, оцінки. До чого готуватися картингістам, бажаючим розвитися до Формули ?

У великому автоспорті мати хорошого менеджера – важливо. Це може добряче спростити багато організаційних питань. Також звичайно потрібно бути швидким, без цього ніяк. І вільно володіти англійською, розуміти усі професійні терміни, зуміти описати поведінку машини і знайти, з інженером, правильні налаштування. А без англійської мови це неможливо.

  5. До чого не можна звикнути у Формулі

Не знаю, до усього звик. Хіба що в Ф4 дуже мало місця, але в наступних категоріях його більше.

  6. Найбільша помилка в сезоні, аналіз причин

Я звик не виносити свої помилки та невдачі на широке коло. Я все проаналізував і зробив висновки, тому став кращим.

  7. Найбільше враження в сезоні

Звичайно перемога, один з найкращих моментів мого життя! Я став першим українцем здобувшим перемогу у формулах. Виграв я на трасі Маньї-Кур у Франції. Це дуже особлива перемога для мене. Міхаель Шумахер перемагав на цій трасі 8 разів. Це є рекордом по кількості перемог на одній трасі. Тож я дуже радий отримати свою першу перемогу саме тут.

  8. Поради пілотам, над чим потрібно невпинно працювати – 3 головних пункти

Відчуття машини, психологічна стійкість і концентрація.

Завантаження...