Автомобіль Tesla переплутав Місяць зі світлофором — новий казус електрокара

Новини
Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Jul 26 03:30 PM
6354

Електрокари американської компанії Tesla вважаються найбільш інноваційними у світі. Таке звання вони отримали багато в чому завдяки системі автопілота, яка переймає на себе процес керування автомобілем. Незважаючи на свою інноваційність, ця система час від часу демонструє збої, чим дивує своїх власників.

Один із неординарних інцидентів стався кілька днів тому. Електромобіль рухався автошляхом у сутінках. У цей час на небо вийшов Місяць, світло від якого падало прямо на дорогу. Система автопілота сприйняла природний супутник Землі за світлофор, на якому загорівся жовтий сигнал, і почала знижувати швидкість електрокара.

Через кілька хвилин автопілот зрозумів свою помилку і прибрав з екрана значок світлофора. Одразу після цього автомобіль почав набирати швидкість до заданої раніше. Власник американського електрокара вирішив не залишати без уваги цей інцидент і попросив главу компанії Ілона Маска розібратися з багом системи.

“Гей, Ілоне Маску, можливо, ти захочеш, щоб твоя команда звернула увагу на Місяць, який вводить в оману систему автопілота. Електромобіль вважає, що Місяць — це жовтий світлофор, і хоче зменшити швидкість”, — написав Джордан Нельсон.

Автопилот Tesla после обновления начал вести себя опасно
Читайте также 21 Июл 2021, 18:38
Автопилот Tesla после обновления начал вести себя опасно

Скарги на роботу системи автопілота Тесла почастішали після того, як у компанії відмовилися від використання дорогих радарів на користь набагато доступніших камер, пояснивши таке рішення технологічністю і щонайсучаснішими можливостями.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...