<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

ГБО. Які газові форсунки користуються попитом

Autocentre null
Autocentre
May 3, 2017 04:22 PM

 

Японські газові форсунки Keihin були еталоном під час створення польських форсунок Barracuda.

П’ять років тому польський виробник газобалонного обладнання (ГБО) закінчив випробування і запустив у серійне виробництво газові форсунки Barracuda. Конструктивно вони схожі на бензинові, а за точністю роботи – на авторитетні, але дорогі японські форсунки Keihin.

Доступна вартість, хороші характеристики і надійність забезпечили форсункам Barracuda зростання популярності як серед установників ГБО, так і серед автовласників. У модельній лінійці виробів Barracuda представлені нерозбірні і розбірні  форсунки. Останні призначені для регіонів з поганою якістю газу. Вони легко розбираються і ефективно чистяться. Нерозбірні форсунки також піддаються чищенню або на спеціальному стенді, або за допомогою спеціальних аерозольних засобів, наприклад, очищувача карбюратора. Також в асортименті є форсунки Barracuda, об’єднані в паливну рейку на чотири циліндри.

Зважаючи на такий успіх, керівництво компанії ALEX вирішило відзначити це досягнення випуском лімітованої партії форсунок Barracuda з ексклюзивним серійним номером «1 000 000». На кожній форсунці цієї партії президент компанії ALEX Тадеуш Ожаровський особисто вигравірував ювілейний серійний номер. Такі форсунки будуть вручені всім дилерам компанії ALEX. Одна з них вирушить у Київ в офіс компанії “Мотор Газ”.

На кожній форсунці цієї партії президент компанії ALEX Тадеуш Ожаровський особисто вигравірував ювілейний серійний номер “1 000 000”

Завантаження...