<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Кросовер Kia Sorento 2022 отримав нові опції та цінник

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 28 01:30 PM
14634

Середньорозмірний кросовер Kia Sorento на початку минулого року змінив покоління, яке стало четвертим в історії моделі. Через рік компанія оновила моделі моторну гамму, а тепер додала нові опції.

Зовні автомобіль не змінився, якщо не враховувати появу нової емблеми марки. Виробник запропонував для кросовера новий пакет X-Line, який буде доступний для комплектацій EX і S, оснащених системою повного приводу. Він додає моделі масивний передній бампер, багажник на даху і збільшений на 25 мм дорожній просвіт.

Також запропоновано новий варіант оздоблення салону SX Prestige, який охоплює сидіння з функцією пам’яті та регулюванням у 14 положеннях. Другий ряд крісел отримав функцію підігріву. В оснащення салону топових версій увійшла мультимедійна система з 10,25-дюймовим екраном і GPS-навігацією. Варіанти оздоблення поліпшені, а колірна палітра розширена.

Моторна лінійка моделі охоплює новий гібридний варіант на основі 1,6-літрового чотирициліндрового турбодвигуна, доповненого електромотором і акумулятором. Установка видає 230 к.с. потужності і дає змогу проїхати в суто електричному режимі до 60 км. Привід у цій версії Кіа Соренто може бути як переднім, так і повним.

Тепер про найважливіше — про ціни. Вартість базового Kia Sorento становить 29 490 доларів. Версії LX і S обійдуться в 31 290 і 32 290 доларів відповідно. За комплектацію X-Line доведеться доплатити від 2 до 5 тисяч доларів. Ціни на гібридні варіанти починаються від $33 790. Вартість представленої нещодавно версії EV з модулем, що підключається, поки що не оголошена.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...