Міський стиль одягу для мотоциклів / Одяг для їзди на стрітфайтерах

Якщо як основний засіб пересування обрати міський мотоцикл, для екіпіровки цілком підійде комфортний міський стиль одягу з необхідним ступенем захисту.

Шолом

Шолом для міської їзди на невисоких швидкостях гарантує безпеку і комфорт. Тому можна обрати з двох моделей: вже відомий інтеграл або відкритий шолом (шолом-джет або напівлицьовик). У його конструкції не передбачено захисту нижньої частини обличчя. Візор вбереже лише від вітру, води, пилу та комах. Відкритий шолом розроблено для їзди містом на скутерах, мопедах на невисоких швидкостях. Завдяки своїй конструкції він легкий і дуже добре продувається. Крім цього, має прекрасну оглядовість. Різноманітність дизайну і велика колірна гамма дають змогу обрати шолом, який ідеально підійде і буде відповідати всім вимогам байкера.
1,5-30 тис. грн

шлем для мотоциклиста

Рукавиці

Для міської неспішної їзди необхідні добре вентильовані літні рукавички – еластичні, дуже зручні, зі шкіряними вставками. На них передбачені поліуретанові вставки для захисту суглобів пальців.
1,5-3 тис. грн

перчатки для мотоциклиста

Куртка

Куртка для міської їзди на мотоциклі має бути легкою, водовідштовхувальною, не продуватися, і водночас добре вентилюватися. Плечіта лікті зазвичай оснащені стандартним захистом.
2,5-10 тис. грн

куртка для мотоциклиста

Штани

штаны для мотоциклистаЯк штанів підійдуть практичні улюблені джинси. Якщо вони брендові і спеціалізовані, то їх вартість досягає 10 тис. грн.
2-10 тис. грн

Черевики чи кросівки

Черевики для міської їзди в теплу пору року на невеликих швидкостях здебільшого відповідають таким вимогам: дуже зручні, атмосферноактивні, із захистом від вітру, водонепроникні, з посиленим захистом кісточок і голеностопа. Ще одна незаперечна перевага такого взуття – сучасний модний дизайн. Матеріал, з якого виготовлені черевики, може бути в різних поєднаннях: шкіра, замша, мікрофібра і мембранна тканина.
2,5-7 тис. грн

ботинки для мотоциклиста

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.