<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Названо найсильніші автомобільні компанії світу

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Jan 24 02:59 PM

Британська компанія Brand Finance щороку складає звіт  із добіркою 500 найуспішніших компаній світу. Звичайно, нас із вами цікавлять автомобільні бренди.

Хто показав себе кращим від усіх цього разу? До першої сотні увійшли 11 автомобільних компаній. Серед них лідером став Mercedes-Benz, який посів 13-те місце в загальному рейтингу. На 17-му – Toyota (опустилася на дві позиції порівняно з минулорічним результатом), а на 27-му – Volkswagen, який втратив 5 позицій.

29 – BMW (рік тому посідала 16 місце), 47 – Porsche (компанія піднялася з 70 позиції), 55 – Mitsubishi (- 12 позицій), 57 – Honda (була на 50 місці), 79 – Hyundai Group (гірше на одну позицію), 85 – Audi (зростання на 12 позицій), 89 – Nissan (був на 67 місці), 93 – Ford (опустився на 11 пунктів).

Крім того, в Brand Finance назвали найуспішнішу та найсильнішу компанію у світі, цього разу – Ferrari. Цікаво, що до десятки подібних інші автовиробники не увійшли.

Варто зазначити, що конкретний шорт-ліст відрізняється від глобального рейтингу, який, як могло здатися, Феррарі також мала би  очолити.

Найуспішнішу компанію обирають за низкою критеріїв: маркетингові інвестиції, акціонерний склад і ефективність бізнесу. Експерти відзначили особливий сектор італійського бренду на зразок розважальних центрів і виробництва супутніх товарів разом із незмінним іміджем престижної автомобільної компанії.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...