<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Чому важливо знати свою висоту, проїжджаючи під низьким мостом

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Sep 13 06:17 PM
4956

Так звані “мости дурощів” неодноразово вантажівки розкривали, як консервні банки. Цього разу в пастку такого мосту потрапив водій автовозу. Він транспортував два позашляховики і не розрахував висоту. Наслідки – на фото.

Інцидент стався в Реднорі (штат Пенсильванія, США). Водій автопричепа вирішив скоротити шлях, проїхавши через тунель під низьким залізничним мостом. Не зменшуючи швидкості, він заїхав під міст і зачепився причепом за конструкції. Від удару Ford Escape і Jeep Grand Cherokee злетіли вниз.

Автомобілі були встановлені на другому ярусі причепа, тому в результаті удару і падіння на асфальт вони зазнали серйозних пошкоджень, перетворившись на купу металу. Тепер їх чекає утилізація, бо відновити машини вже неможливо. Водій, на щастя, не постраждав.

Грузовик с очень длинным грузом не успел проехать ж/д переезд (видео)
Читайте также 31 Авг 2021, 16:50
Грузовик с очень длинным грузом не успел проехать ж/д переезд (видео)

За даними місцевої поліції, останнім часом почастішали подібні інциденти. Якщо в період з 2008 до 2017 року такі аварії ставалися в кількості 5-6 випадків на рік, то тепер щомісяця фіксується 2-4 подібних випадки. Правоохоронці мають намір збільшити штрафи, щоб уникнути погіршення ситуації.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...