На продаж виставлено 37-річний Mercedes S-Class з заводською гарантією

Ретро
Дмитрий Дзвонкевич
Дмитрий Дзвонкевич
Sep 23 12:30 PM
202

Якщо хтось вже втратив надію знайти «живий» Mercedes-Benz S-Class у класичному кузові W126, то зневірятися не варто. Музей марки виставив на продаж саме такий експонат – Mercedes 280SE W126 1982 року випуску.

Цей екземпляр флагманського седана перебував у чудовому стані, а під його капотом розміщувався шестициліндровий двигун об’ємом 2,8 літра, який видає 185 к.с. У парі з мотором працює 4-ступінчаста “механіка”, яка наділяє не саму потужну модифікацію непоганою динамікою – 10 секунд до першої сотні і 210 км/год максимальної швидкості.

Автомобіль пофарбований у рідкісний світло-зелений колір Silver Distel. Інтер’єр у свою чергу хизується коричневою шкірою Leder Siena. Крім обов’язкового для цього класу набору опцій, седан може похвалитися ще й електролюком в даху.

На одометрі 37-річного S-Class незважаючи на поважний вік лише 35 тисяч кілометрів. Технічний стан було ретельно перевірено, а майбутньому власнику навіть нададуть заводську гарантію на один рік.

Старый Mercedes S-class сделали современнее и мощнее
Читайте также 19 Сен 2019, 16:10
Старый Mercedes S-class сделали современнее и мощнее

Оцінили цей Mercedes-Benz S-Class W126 недешево – в 47 890 євро, але така вартість цілком виправдана – знайти на ринку модель в такому стані практично нереально.

До речі, музей Mercedes регулярно виставляє на продаж класику з 2015 року. Купити старий автомобіль в ідеальному стані можна на спеціальній сторінці сайту установи – All Time Stars.

Дмитрий Дзвонкевич
Автор
Дмитрий Дзвонкевич
Редактор
Завантаження...