<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Mercedes-Benz анонсував наступника Citan

Юрий Гоголев
Юрий Гоголев
Nov 17 08:00 PM
7550

Сьогодні продуктовий портфель Mercedes-Benz Vans охоплює розвізні фургони малого, середнього і великого типорозміру. Після появи Sprinter третього покоління і оновлення Vito настала черга перезавантаження і моделі Citan – найкомпактнішого представника комерційних автомобілів з трипроменевою зіркою. Наступник має з’явитися вже в другій половині 2021 року.

Каблучок Mercedes-Benz Citan 2019 – новый двигатель и спорт-пакет
Читайте также 06 Фев 2019, 19:30
Каблучок Mercedes-Benz Citan 2019 – новый двигатель и спорт-пакет

Новий Mercedes-Benz Citan — це всебічно нова розробка. Транспортний засіб матиме типову ДНК, наприклад, з точки зору передової конструкції, безпеки і підключеності. Уперше буде запропонована версія з повністю електричним силовим агрегатом.

Компактні зовнішні розміри і водночас щедрий внутрішній простір із великим об’ємом відсіків для речей в інтер’єрі відкривають різні можливості застосування для невеликого фургона, особливо у внутрішньоміських перевезеннях. Новий Citan отримає широкі розсувні двері як з лівого, так і з правого боку, а також малу навантажувальну висоту для полегшення доступу всередину. Також повідомляється, що новинка забезпечить високий рівень комфорту.

Юрий Гоголев
Автор
Юрий Гоголев
Редактор
Завантаження...