На ринку з'явився цікавий автовоз українського виробництва (відео)

Відео
Юрий Гоголев
Юрий Гоголев
Jun 1 03:23 PM
7328

Чергова новинка від компанії АМАКО – автовоз на базі IVECO Daily, оснащений надбудовою від вітчизняного заводу причіпної техніки “Прагматек”. Завдяки гарячій оцинковці сталева платформа має хороший антикорозійний захист.

Доволі легка конструкція — лише 415 кг дає можливість збільшити чисту вантажопідйомність і перевозити автомобілі класу Toyota Land Cruiser. Розміри платформи 4500 х 2100 мм дають змогу транспортувати машини такої самої довжини і навіть більше, з заднім звисом.

Машина оснащена лебідкою Husar для підтягування автомобіля на платформу, фаркопом, додатковим освітленням платформи, а також висувними трапами, виготовленими з посиленого алюмінію. З обох бортів є протипідкатні бруси та інструментальні ящики. Також в оснащення входять ремені для триточкового кріплення колеса і колісні упори для швидкого встановлення на європерфорацію.

На автовозах при перевезенні важких машин основна вага припадає на задню вісь, через що машина присідає. У нашому ж випадку автомобіль крім стандартної ресорної підвіски був оснащений ще й двома пневматичними подушками, які дають змогу підняти кузов над дорогою.

Клас автомобіля відповідає стандартам Євро 6, що дає можливість заощадити на проїзді платними дорогами Європи. Цей автомобіль, до речі, і був замовлений клієнтом для поїздок за кордон в парі з причепом.

ВІДЕО дивитися ТУТ

В Украине появился крупнейший сервисный центр IVECO (видео)
Читайте также 28 Май 2021, 08:00
В Украине появился крупнейший сервисный центр IVECO (видео)

Юрий Гоголев
Автор
Юрий Гоголев
Редактор
Завантаження...