До Києва поставлено партію сучасних тролейбусів

Юрий Гоголев
Юрий Гоголев
Feb 3 08:00 PM
3036

Нові тролейбуси “Богдан Т90117”, що надійшли до Києва на початку лютого, розраховані на перевезення до 170 пасажирів і обладнані всім необхідним для людей з обмеженими фізичними можливостями на візках. Кузов завдовжки 18,75 м має підвищений захист від корозії. У салоні встановлено 50 антивандальних крісел і економічне LED-освітлення, а внутрішні панелі виконані із важкозаймистих матеріалів.

До комплектації машин також входять кондиціонери, відеокамери для відстеження дорожньої ситуації і контролю за салоном, GPS-трекери, система електронного квитка. Крім того, “Богдан Т90117” оснащені світлозвуковими маршрутними та інформаційними покажчиками. Машини мають запас автономного ходу щонайменше 1 км.

На переданні тролейбусів місту був присутній мер Києва Віталій Кличко, який зазначив, що робить все можливе, щоб зі столичних доріг повністю зникли маршрутки, які не відповідають сучасним вимогам і стандартам. Зазначимо, що за останні роки Київ придбав 513 од. сучасного громадського транспорту: зокрема 139 тролейбусів, 67 трамваїв і 307 автобусів.

Киев получил 57 новеньких автобусов большой вместимости
Читайте также 20 Окт 2020, 23:00
Киев получил 57 новеньких автобусов большой вместимости

Юрий Гоголев
Автор
Юрий Гоголев
Редактор
Завантаження...