<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

В Україні з'явилася вантажівка MAN з цікавою надбудовою

Юрий Гоголев
Юрий Гоголев
Aug 7, 2020 08:00 PM

Чистому місту — чисті вулиці! Відтепер у Києві працюватиме унікальний у своєму роді сміттєвоз — на шасі MAN і з компактором турецької марки Hidro-Mak.

Почнемо з шасі MAN TGM 26.32, яке має колісну формулу 6х2 – 4BL. Третя, не тримальна вісь зроблена підйомною і керованою, що покращує маневровість і підвищує економічність.

У рух машину приводить 320-сильний турбодизель. У парі з ним встановлена автоматична коробка передач MAN TipMatic ® 12 OD, яка полегшує роботу водієві в умовах міського трафіку і, до того ж, зменшує витрату палива. Важливо, що в комплектацію входить паливний фільтр із вологовідділювачем і підігрівом.

А тепер про турецький компактор Hidro-Mak SCK-20. Він має 20-кубовий бункер із заднім завантаженням. Для виготовлення надбудови використовується тільки високоякісна вуглецева сталь. Для кращого захисту від корозії сталеві панелі оброблені стійкими полімерними емалями. Ергономічне розташування важелів керування забезпечує водієві прекрасний огляд під час роботи маніпулятора.

Юрий Гоголев
Автор
Юрий Гоголев
Редактор
Завантаження...