<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Цей Volkswagen Golf без пробігу замкнули в гаражі на 19 років

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Jul 14 10:57 AM
10279

На аукціоні Silverstone Auctions виставлено унікальний лот. Ним став рідкісний у всіх сенсах Volkswagen Golf GTI. Автомобіль 2002 року випуску практично не відрізняється від нового, оскільки за всі роки свого існування проїхав лише 12,8 км – можна не зважати! З якоїсь причини власник припаркував хетчбек у гаражі, стіни якого машина не залишала 19 років.

Крім мінімального пробігу, авто виділяє ще й особлива ювілейна серія, приурочена до 25-річчя легендарного імені GTI . Виставлений на продаж Гольф прикрашений шильдиком з порядковим номером 0718.

Хетчбек побудований на базі VW Golf 4 і пофарбований в колір Reflex Silver. Впізнаваною модель роблять як зовнішні акценти, так і окремі елементи інтер’єру. Наприклад, спортивні крісла Recaro, чорно-червоні ремені безпеки і оздоблення салону матовим алюмінієм. Зовні хетчбек вирізняється модифікованими бамперами, 18-дюймовими легкосплавними дисками BBS, розширеними дверними порогами, заднім спойлером і дифузором. Плюс до цього у нього масивні передні гальма з червоними супортами і занижена спортивна підвіска.

У рух автомобіль приводить 1,8-літровий чотирициліндровий мотор з турбонаддувом, що видає 180 к.с. і 235 Нм. У парі з агрегатом працює шестиступенева механічна коробка передач.

Вартість особливого Volkswagen Golf GTI 25 не повідомляється. Новий власник у унікального хетчбека з’явиться 31 липня.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...