Platinum Bank

Platinum Bank запускает онлайн-услугу по приобретению полисов страхования

Platinum Bank продолжает расширять функции платежного портала PayPtClick. С 21 ноября 2016 года банк запустил новую услугу приобретения страхового полиса онлайн для владельцев авто и путешественников.
vyplata-strahovki-pri-dtp

Чого не можна підписувати, щоб не стати жертвою обману страхової компанії

Кілька страхових компаній внесли в заяву на виплату відшкодування за «автоцивілкою» хитрий пункт, який дає їм право обманювати клієнтів. Рекомендація «Автоцентру» не дасть змоги стати жертвою цього виду шахрайства.
угон авто

Современные средства безопасности способны уберечь автомобиль от угона

В последние два года статистика угона автомобилей возрастает, и вопрос защиты движимого имущества становится для украинцев все более важным.
Зеленая карта - в Украине подорожают страховые полисы для выезда на авто

В Україні подорожчають поліси «Зелена картка»

Поліси «Зелена картка» для виїзду за кордон на автомобілі подорожчають з 12 вересня.
ОСАГО

Які страхові продають дешеві поліси «автоцивілки»

Створено рейтинг українських страхових компаній, які мають право продавати поліси автоцивільної відповідальності, за кількістю проданих полісів, їх середньою ціною та виплатами.
Водителей без страховки будут штрафовать заочно

Водіїв без страховки штрафуватимуть заочно

Українських водіїв без страховки штрафуватимуть заочно – такий новий підхід до контролю наявності у автовласників поліса «автоцивілки» сподівається незабаром застосовувати МТСБУ.
green_card

З’їздити за кордон стало дорожче

Поліси страхування автоцивільної відповідальності "Зелена карта" для громадян України, які виїжджають за кордон на автомобілі, подорожчали. Скільки вони коштуватимуть тепер і де їх придбати вигідно?
money

Розкрито всю правду про українські страхові компанії

Моторне бюро (МТСБУ) опублікувало дані про страхові компанії, що продають поліси «автоцивілки». За ними можна визначити надійність страховика.
avariyniy_znak

Поспішати в страхову одразу після ДТП вже необов’язково

Якщо водій після ДТП не дуже добре почувається, він не зобов'язаний щодуху мчати в страхову компанію, щоб повідомити про аварію.

Сталася масова пожежа автомобілів під Києвом

До оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району 16 липня о 08-49 надійшло повідомлення про пожежу автомобілів на майданчику тимчасового зберігання в м. Боярці.
сэкономить на КАСКО

Скільки можна зекономити на КАСКО змінивши стиль водіння?

Журналіст «Автоцентру» спробував змінити свій стиль водіння, щоб отримати суттєву знижку на страхування КАСКО.
сколько стоит жизнь человека в Украине

В Україні вперше оцінять – скільки коштує життя людини

В Україні вперше мають намір оцінити вартість людського життя. Це необхідно для того, щоб мати уявлення про оцінку реального збитку від ДТП, внаслідок яких щодня на наших дорогах гинуть 12 осіб.
Телематическое устройство

Як навчитися їздити економічно і безпечно?

Із допомогою телематичного пристрою і спеціальної програми водій може виграти двічі: зробити безпечнішим свій стиль водіння та отримати значну знижку на КАСКО
strahovoi_ombudsmen

Оприлюднено рейтинг ненадійних страхових компаній

Громадська спілка «Український страховий омбудсмен» опублікувала список страхових компаній, на які частіше всього жалілися їх клієнти.
Новый сервис от СК «АХА Страхование» - «Автогражданка для Своих»

Новый сервис от СК «АХА Страхование» – «Автогражданка для Своих»

Владельцы обычной автогражданки в случае причинения им ущерба в результате ДТП вынуждены обращаться за выплатой в страховую компанию виновника события, надеясь, что данная компания не окажется представителем списка неплатежеспособных или уже...

Аккуратные водители будут платить вдвое меньше

Новую технологию на основе телематики, как на болидах Формулы 1, впервые в Украине внедрила страховая компания «AXA Страхование». Ее суть – давать скидку в 30–50% на страховку КАСКО тем автовладельцам, которые...

1,5 миллиона гривен выплатила СК «ВиДи-Страхование» по договорам КАСКО в ноябре 2015 года

В общей сложности за 2015 год СК «ВиДи-Страхование» произвела выплат по договорам страхования КАСКО на сумму 29,2 млн грн.

Владельцы полиса КАСКО от PZU получат подменную машину в случае поломки своей

Новая услуга будет доступна тем клиентам, что заключит договор с 1 сентября 2015 года.

Эксплуатация автомобиля: отдыхаем без последствий

Лето – это выходные на природе, солнце, речка, шашлык, костер, танцы под луной… А еще – заляпанная обивка, дыры в сиденьях, царапины на бортах и помятые пороги.

С 1 ноября размер страховых сумм по ОСАГО будет увеличен вдвое

Во вторник, 21 июля состоялось открытое заседание Нацкомфинуслуг, на котором рассматривался вопрос увеличения размера страховых сумм по ОСАГО.